• 1401/03/12 - 22:00
  • تعداد بازدید : 74
  • زمان مطالعه : 3 دقیقه
در سفر معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور به شهرکرد انجام شد.

دکتر سید محمد آقامیری با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان:  رزمایش محرومیت زدایی در سراسر کشور برگزار خواهد شد رئیس سازمان دامپزشکی کشور با اشاره به برگزاری رزمایش محرومیت زدایی در چهارمحال و بختیاری، گفت: این طرح در سراسر کشور اجرا خواهد شد. سید محمد آقامیری ظهر پنجشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه قرارگاه مختلف محرومیت زدایی در حوزه دامپزشکی ایجاد شده است، اظهار کرد: در این طرح به نیازهای محرومان به ویژه عشایر و روستایی ها توجه خواهد شد.
وی با بیان اینکه در این طرح تلاش می شود تا خدمات قابل توجهی به محرومان در مناطق عشایری و روستائی ارائه شود، تصریح کرد: نخستین رزمایش بزرگ و منسجم در چهارمحال و بختیاری برگزار شده است که پس از آن ای طرح در سراسر کشور اجرا خواهد شد.
رئیس دامپزشکی کشور به جهاد تبیین اشاره کرد و گفت: جراحی اقتصادی در کشور انجام شده است که تاثیرات مثبتی در اقتصاد کشور به همراه خواهد داشت به همین منظور باید در جهاد تبیین این طرح برای جامعه به خوبی معرفی و تبیین شود.
آقا میری با بیان اینکه در این طرح یارانه به صورت عادلانه بین قشر آسیبب پذیر توزیع می شود، افزود: این مسئله موجب کاهش فاصله دهک ها در جامعه می شود.
وی با اشاره به اینکه با آزاد شدن نرخ نهاده دامی عوارض صادارت تخم مرغ و مرغ برداشته شده است، ادامه داد: این مسئله موجب افزایش تولید می شود.حذف ارز ترجیحی یکی از ضروریات جامعه بود
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه حذف ارز ترجیحی یکی از ضروریات جامعه است، گفت: این طرح آغاز کارهای بزرگ اقتصادی در جامعه محسوب می‌شود.
 حجت الاسلام محمد علی نکونام ظهر پنجشنبه در دیدار معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان دامپزشکی کشور با بیان اینکه حذف ارز ترجیحی یکی از فعالیت‌های خوب دولت در راستای کاهش فاصله اقتصادی بین دهک‌های جامعه است، اظهار کرد: این اصلاحات با تدابیر خوب اجرا شد اما اغنا سازی بیشتری در این زمینه برای عموم جامعه نیاز است.
وی ادامه داد: دولت آبروی خود را برای اجرای این طرح بزرگ به میدان آورد و برخی افراد نیز تلاش کردند تا به حیثیت دولت خدشه وارد کنند اما موفق نشدند.
نماینده ولی فقیه با بیان اینکه دولت باید نظارت‌های خود بر بازار را افزایش دهد، عنوان کرد: نباید اجازه داد برخی افزایش قیمت‌ها که بی حساب و کتاب است صورت پذیرد.
حجت الاسلام نکونام با اشاره به اینکه در اجرای طرح‌های مختلف ممکن است ضعف‌هایی وجود داشته باشد، گفت: دولت باید با تمام توان این ضعف‌ها را شناسای کند و در صدد رفع آن اقدام نماید.
وی با بیان اینکه حذف ارز ترجیحی یکی از ضروریات جامعه است، اعلام کرد: این طرح آغاز کارهای بزرگ اقتصادی در جامعه محسوب می‌شود.
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری به فعالیت‌ها و خدمات دامپزشکی در استان اشاره کرد و افزود: خدمات حوزه تولیدات دام و طیور باید به گونه‌ای باشد که تولید کننده با امید این فعالیت را انجام دهد.
حجت الاسلام نکونام با بیان اینکه روند تولید و عرضه محصولات باید تسهیل شود، مطرح کرد: در تولیدات دامی باید از دانش روز جامعه به معنای واقعی استفاده کرد به گونه‌ای که نتیجه آن در عمل قابل مشاهده باشد.
وی با بیان اینکه مردم به خدمات دامپزشکی اعتماد دارند پس نباید اجازه داد این اعتماد مخدوش شود، اظهار کرد: سلامت تولیدات باید به خوبی مورد توجه قرار گیرد. شایان ذکر است این دیدار در حاشیه برگزاری رزمایش محرومیت زدایی جهاد دامپزشکی در عشایر استان چهارمحال و بختیاری با شعار ۱۰۰۰۰ خدمت به نام ۱۰۰۰۰ شهید جامعه عشایری صورت گرفت. این رزمایش با همکاری گروههای جهادی و به همت قرارگاه محرومیت زدایی جهاد دامپزشکی برگزار شد. 

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 286810
کلمات کلیدی
فرشید قوامی

فرشید قوامی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه