• 1401/03/12 - 22:53
  • تعداد بازدید : 110
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رزمایش قرارگاه محرومیت زدایی جهاد دامپزشکی برگزار شد،

استفاده از ظرفیت گروههای جهادی در راستای تامین امنیت غذایی کشور

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی کشور: سید محمد آقامیری پیش از ظهر پنجشنبه در مراسم افتتاحیه رزمایش بزرگ محرومیت زدایی در حوزه دامپزشکی با اشاره به ظرفیت بسیج، سپاه و گروه‌های جهادی در زمینه محرومیت زدایی، اظهار کرد: تأمین فرآورده‌های سالم و مناسب دامپروری، کنترل بیماری‌های دام و طیور، کنترل و نظارت بهداشتی بر فرآورده‌های دامی از جمله وظایف دامپزشکی است که در این راستا می‌توان از ظرفیت گروه‌های جهادی استفاده کرد.
وی با بیان اینکه در طول جنگ تحمیلی جوانان انقلابی و گروه‌های جهادی از خاک میهن دفاع کردند، عنوان کرد: امروزه جوانان انقلابی در عرصه‌های محرومیت زدایی قدم برداشته اند و در این حوزه خدمت رسانی می‌کنند.
معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان دامپزشکی کشور بسیج را یک تفکر در کشور عنوان کرد و ادامه داد: بسیج یک نماد و علامت نیست و بسیجیان در تمامی عرصه‌ها برای خدمت رسانی به مردم در تلاش هستند.
آقامیری افزود: برگزاری اردوهای جهادی می‌تواند مشکلات مناطق محروم را تا حد زیادی رفع کند.
وی گفت: سلامت مردم و تأمین امنیت غذایی جامعه از مهم‌ترین وظایف سازمان دامپزشکی است، تصریح کرد: استفاده از ظرفیت این گروه‌های جهادی در راستای خدمت رسانی به محرومان در راستای افزایش امنیت غذایی و بهداشت عمومی توسط سازمان دامپزشکی کلید خورده است.
معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان دامپزشکی کشور با بیان اینکه در راستای حفاظت از سلامت مردم کوتاه نمی آئیم، مطرح کرد: ۳۷ گروه جهادی در حوزه دامپزشکی به منظور خدمت رسانی به مناطق محروم طی سه روز، فعالیت‌هایی از جمله پیشگیری و درمان دام‌ها و سمپاشی اماکن دامی این مناطق را انجام خواهند داد.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 286811
کلمات کلیدی
فرشید قوامی

فرشید قوامی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه