چاپ
ارسال به دوست

بازدید میدانی سرپرست اداره کل دامپزشکی استان از مزارع پرورش ماهیان سردابی شهرستان کیار

مدیر کل دامپزشکی استان چهارمحال و بختیاری ضمن بازدید سر زده از شبکه دامپزشکی شهرستان کیار با مسئولین این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان دکتر محمد اسدی سرپرست اداره کل دامپزشکی استان چهارمحال و بختیاری به همراه مسئول حراست اداره کل دامپزشکی و مسئول روابط عمومی اداره کل از شبکه دامپزشکی شهرستان کیار بازدید به عمل آورد دکتر محمد اسدی ضمن بازدید از شبکه و بررسی آمار و عملکرد فنی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان آن مجموعه ، در نشست صمیمی با کارکنان این شبکه بحث و گفت‌وگو کرد.

دکتر محمد اسدی در ادامه بازدید با حضور در فرمانداری شهرستان کیار جناب مهندس زیلابی فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو نمود. مدیرکل دامپزشکی استان در ابتدای دیدار با تشریح وظایف سازمان دامپزشکی و ارائه گزارشی از بیماری های مشترک و انسان و دام و بیماری های حوزه دامپزشکی علی الخصوص بیماری های آنفولانزای فوق حاد طیور و بیماری تب برفکی همکاری تمامی نهادهای ذیربط جهت بررسی پیشگیری و در صورت رخ داد این بیماری ها همکاری همه جانبه تمامی دستگاه های شهرستانی را لازم دانست

وی در ادامه با ارائه گزارشی از برنامه کاری آینده خود نسبت به خدمات رسانی هرچه بیشتر به عشایر  سبزکوه  در این منطقه  و پیگیری  جهت  ساماندهی مزارع پرورش ماهی در در بخش ناغان این شهرستان افزود  درصدد همکاری و پیگیری و ساماندهی و صدور مجوزات قانونی برای مزارع پرورش ماهیانی که خارج از بستر رودخانه با  رعایت ضوابط مربوطه در قالب مجتمع های آبزی پروری خواهند بود

فرماندار شهرستان کیار ضمن تبریک انتصاب آقای دکتر اسدی گفت شهرستان کیار از لحاظ امکانات بسیار ضعیف می باشد خواهان پیگیری جهت افزایش نیرو و ماشین آلات و تجهیزات برای این شهرستان شد.

دکتر اسدی در ادامه سفر با دادستان این شهرستان دیدار و ملاقات نمود و با مهم شمردن نظارت های بهداشتی  مواد غذایی  در این شهرستان  از همکاری دادستان شهرستان کیار تقدیر و تشکر نمود.

دکتر اسدی همچنین طی بازدیدی از مراکز مایه کوبی و داروخانه‌های این شهرستان  ضمن بازدید بررسی  فنی ،توصیه های لازم را به مسئولین فنی این مراکز ارائه داد.

وی در ادامه با حضور  در مزارع پرورش ماهی بخش ناغان ضمن بررسی و پیگیری مشکلات مالکین این مضارع قول همکاری جهت صدور مجوز بارعایت قوانین را به آنها داد.

مدیر کل دامپزشکی استان طی بازدیدی از پست دامپزشکی واقع در شهر ناغان و ضمن خداقوت و تقدیر و تشکر از همکاران آن مرکز مشکلات فنی و اداری این مراکز را مورد بررسی قرار داد.

مدیر کل دامپزشکی استان در ادامه بازدید ها از تالاب چغاخور وسد مخزنی روستای جعفرآباد بازدید و از نزدیک این محل های با اهمیت استان از نظر حضور پرندگان را مورد پایش آنفولانزای فوق حاد طیور  قرار داد.


 • فایل پیوست :
 • کد خبر: ٢٥٨٦٦٩/
 • ٢٣:٥٣ - 1399/10/06/
 • تعداد بازدید: 96

خروج
آدرس سازمان دامپزشکی کشور

آدرس: شهرکرد - سه راهی خوزستان - ابتدای جاده ی اصفهان - اداره کل دامپزشکی استان چهارمحال و بختیاری

تماس با ما
 • تلفن: 03833339007-8

 • کد پستی: 8814893363

 • فکس: 03833333090

لینک ها
آمار بازدید
 • بازدید این صفحه : 114748
 • بازدید امروز : 159
 • کل بازدید : 257598
 • بازدیدکنندگان آنلاين : 1
تلفن ارتباط مردمی سازمان دامپزشکی کشور 1512
تاریخ آخرین بروزرسانی سایت: 1399/10/30