بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 570750
تعداد بازديد کنندگان سايت: 72346194 تعداد بازديد زيرپورتال: 647314 اين زيرپورتال امروز: 192 سایت در امروز: 34664 اين صفحه امروز: 140 دريافت RSS در امروز: 7684 دريافت RSS صفحه: 8

خبرهای شهرستان

دستگاه قضایی در کنار دامپزشکی، در کوتاه ترین زمان به تخلفات رسیدگی و رأی بازدارنده  صادر می کند.دستگاه قضایی در کنار دامپزشکی، در کوتاه ترین زمان به تخلفات رسیدگی و رأی بازدارنده  صادر می کند.
دستگاه قضایی در کنار دامپزشکی، در کوتاه ترین زمان به تخلفات رسیدگی و رأی بازدارنده  صادر می کند.دستگاه قضایی در کنار دامپزشکی، در کوتاه ترین زمان به تخلفات رسیدگی و رأی بازدارنده  صادر می کند.
1397/2/23 يكشنبه
رئیس شعبه 1 دادگستری شهرستان اردل عنوان کرد:
دستگاه قضایی در کنار دامپزشکی، در کوتاه ترین زمان به تخلفات رسیدگی و رأی بازدارنده صادر می کند.
ریاست شبکه دامپزشکی شهرستان به همراه رئیس شعبه 101 کیفری دادگستری شهرستان اردل ، نماینده حقوقی و مسئول اداره آبزیان از یکی از کارگاه های پرورش ماهی منطقه سرداب رستم آباد به صورت سرزده بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان چهارمحال و بختیاری: طی این بازدید رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان اردل عنوان داشت: دامپزشکی دستگاهی است حاکمیتی که اگر اعتباراتی در این حوزه هزینه شود، تا چند برابر آن از هزینه های درمانی مردم کاهش می یابد.

دکتر داوود ربیعی بیان داشت: با سالم سازی ماهی و تلاش همکاران تا کنون چندین کارگاه پرورش ماهی متخلف با همکاری دستگاه قضایی شناسائی و ماهیان آلوده به مالاشیت گرین معدوم سازی شده که این امر جزو وظایف در حوزه های نظارت های بهداشتی دامپزشکی است.

دکتر ربیعی ضمن توصیه به پرورش دهندگان ماهی اظهار داشت: چاهک های حریمی موجب کاهش بسیاری از بیماری ها می شود چرا که آلودگی مزارع بالا دستی به مزارع پایین دستی نفوذ نمی کند و به مانند فیلتر عمل می کند و در صورتی که اشعه UV در ورودی آب مزارع قرار گیرد باعث از بین رفتن انگل ها، ویروس ها و باکتری ها         می شود.

سپس کمالی ریاست شعبه 101 کیفری دادگستری شهرستان اظهار داشت: ارتباط و تعامل دادگستری و دامپزشکی بسیار خوب است و خوشبختانه دیدگاه ها هم سو است.

کمالی گفت: در صورتی که دامپزشکی مسایل غیر بهداشتی را منعکس نماید دستگاه قضایی نیز می تواند در کنار دامپزشکی باشد و در کوتاه ترین زمان ضمن رسیدگی به موضوع تخلف، رأی مناسب صادر خواهد شد.

وی وضعیت بهداشتی شهرستان در حوزه دامپزشکی را خوب ارزیابی کرد و گفت: در مورد تخلفات مزارع پرورش ماهی رای های صادره بسیار بازدارنده بوده و در صورتی که مورد دیگری اتقاق بیفتد برخورد قاطع تر خواهد بود.

وی عنوان کرد: با همکاری های اخیر دامپزشکی و شناخت خوبی که از دامپزشکی داریم همه جانبه از دامپزشکی حمایت می کنیم.

منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان چهارمحال و بختیاری

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است