بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 570737
تعداد بازديد کنندگان سايت: 72346078 تعداد بازديد زيرپورتال: 647301 اين زيرپورتال امروز: 179 سایت در امروز: 34548 اين صفحه امروز: 127 دريافت RSS در امروز: 7684 دريافت RSS صفحه: 8
دیدار مدیرکل دامپزشکی استان با فرماندار شهرستان کیاردیدار مدیرکل دامپزشکی استان با فرماندار شهرستان کیار
دیدار مدیرکل دامپزشکی استان با فرماندار شهرستان کیاردیدار مدیرکل دامپزشکی استان با فرماندار شهرستان کیار
1397/2/17 دوشنبه
دیدار مدیرکل دامپزشکی استان با فرماندار شهرستان کیار
مدیرکل دامپزشکی استان به همراه معاون توسعه و مدیریت، مسئول واحد حقوقی و مسئول روابط عمومی با پرسنل شبکه دامپزشکی شهرستان دیدار و آن ها نیز مسایل و مشکلات خود را مطرح نمودند سپس با فرماندار کیار دیدار نمود.
 

به گزارش  روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان چهارمحال و بختیاری مدیر کل دامپزشکی استان در دیدار با فرماندار شهرستان اظهار داشت: شهرستان کیار پتانسیل خوبی در حوزه آبزی پروری دارد پس لازمه خدمات رسانی به مردم وجود ساختمان ادرای مناسب می باشد تا کارکنان شبکه دامپزشکی شهرستان بتوانند در حوزه آزمایشگاهی خدمات رسانی بهتری به مردم انجام دهند.

دکتر عبدالمحمد نجاتی گفت: سرریز خشکسالی وجود بیماری های دام ، طیور و آبزیان می باشد.

دکتر نجاتی گفت: دامپزشکی خط مقدم درگیری با بیماری های دامی می باشد پس باید اقدامات و اصول بهداشتی و قرنطینه ای رعایت شود تا بیماری به انسان سرایت نکند.

وی گفت: کارکنان دامپزشکی در معرض خطر ابتلا به بیماری های مشترک قرار دارند و علیه آنها مبارزه می کنند تا مردم در سلامت باشند.

دکتر نجاتی گفت : با اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم این رسالت انجام شده پس مردم نیز نسبت به توصیه های دامپزشکی باید حساس باشند تا بیماری ها کاهش پیدا کند.

مهندس قدمعلی مردانی فرماندار شهرستان کیار نیز از عملکرد شبکه دامپزشکی شهرستان کیار اظهار خرسندی کرد و گفت: با تلاش و کوشش باید به مردم خدمات رسانی نمائیم.

در پایان نیز از تلاش های مجید علائی رئیس شبکه شهرستان به دلیل اقدامات بهداشتی از جمله جمع آوری کشتارهای غیر مجاز و جلوگیری از شیوع بیماری آنفوانزا و .... با لوح سپاس تقدیر و تشکر شد.

منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان چهارمحال و بختیاری

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است